16. VETERANSKO REKREATIVNA LIGA ISTRE I PRIMORJA 2015 - GOSPODA

Rezultati prvog kola Veteranske Lige Istre i Primorja

PLOČA DOMAĆIN GOST REZULTAT KRE. REZ.
TDV KOPER TK BUJE
35+. Gavranović I. Jušić R. 6:2,6:2 1;0
45+. Kos P. Basiaco R. 6:1,6:0 2;0
50+. Valentinčić D. Štucin I. 6:0,6:1 3;0
60+. Miklavčić Š. Milevoj Č. 4:6,6:2,10:8 4;0
Par 85+ Gavranović / Medved Jušić / Milevoj 6:0,6:1 5;0
Par 95+ Valentinčić / Heric Valenta / Štucin 6:1,6:0 6;0
Par 105+ WO WO WO 7;0
7;0
PLOČA DOMAĆIN GOST REZULTAT KRE. REZ.
TK BUNARINA TK GORICA-BAGUERI
35+. Sokolov S. Zlatoper Z. 6:4,2:6,7:10 0;1
45+. Bačić P. Vogrić P. 6:2,6:2 1;1
50+. Janko A. Grobiša M. 6:4,6:2 2;1
60+. Miletić B. Komel M. 6:3,6:1 3;1
Par 85+ Šuković/Kajtuz Zlatoper/Vogrić 2:6,7:6,9:11 3;2
Par 95+ Jukopila/D'Avena Oršić/Grobiša 6:3,6:2 4;2
Par 105+ Bačić/Kaić Možetć/Valentinčić 6:3,6:1 5;2
5;2
PLOČA DOMAĆIN GOST REZULTAT KRE. REZ.
TK UMAG G&B ROVINJ-ROVIGNO
35+. Pavlović K. Zukerić B. 0:6,1:6 0;1
45+. Janko L. Fatorić D. 1:6,1:6 0;2
50+. Čatić F. Markovski M. 6:2,4:6,4:10 0;3
60+. Vlačić V. Brkić D 6:4,6:1 1;3
Par 85+ Tenčić/Lavrnić Zukerić B./Okmaca 3:6,2:6 1;4
Par 95+ Plešinc/Ključarić Fatorić/Giurini 6:4,7:6 2;4
Par 105+ Kraljević/Manojlović Zukerić G/Naletilić. 6:3,6:3 3;4
3;4
PLOČA DOMAĆIN GOST REZULTAT KRE. REZ.
TK PAZIN TK PEĆINE-BABOLAT
35+. Černeha D. Mičetić S. 1:6,1:6 0;1
45+. Perčić E. Jaković D. 0:6,2:6 0;2
50+. Ivančić B. Kostelić D. 1:6,1:6 0;3
60+. Krajcar V. Čop Ž. 6:4,0:6,2:10 0;4
Par 85+ Černeha/Bravar Mičetić/Kos 2:6,2:6 0;5
Par 95+ Perčić/Ivančić Čop/Margan 4:6,3:6 0;6
Par 105+ Krajcar/Greblo Kostelić/Jaković 4:6,2:6 0;7
0;7
PLOČA DOMAĆIN GOST REZULTAT KRE. REZ.
TK LIŽNJAN TK NOVIGRAD
35+.
45+.
50+.
60+.
Par 85+
Par 95+
Par 105+
0;7
PLOČA DOMAĆIN GOST REZULTAT KRE. REZ.
ARENATURIST PULA TK BANJOLE
35+. Baletić G. Žižaković S. 4:6,4:6 0;1
45+. Malčić G. Matić D. 6:0,6:1 1;1
50+. Malčić Ž. Brenko D. 5:7,4:6 1;2
60+. Zenzerović S. Jurić B. 6:0,6:4 2;2
Par 85+ Tanger/Dejhalla Sirotić/Vugrinec 3:6,7:6,10:5 3;2
Par 95+ Malčić/Malčić Škorić/Šebelić 6:3,6:2 4;2
Par 105+ Dujmenović/Orlić Orlić/Rakić 2:6,1:6 4;3
4;3
PLOČA DOMAĆIN GOST REZULTAT KRE. REZ.
TK KVARNER TK OPATIJA
35+. Ivić S. Stojnić Z. 6:3,4:6,4:10 0;1
45+. Radmanović A. Lovrinov I. 1:6,0:6 0;2
50+. Gudelj Z. Puharić R. 6:1,4:6,7:10 0;3
60+. Kraljević Z. Marohnić P. 5:7,1:6 0;4
Par 85+ Bertos/Ivić Stojanović/Puharić 6:2,7:5 1;4
Par 95+ Kosjek/Sušanj Seccareccia/Skornišek 6:2,2:6,10:5 2;4
Par 105+ Radmanović/Gudelj Marohnić/Lovrinov 6:4,7:5 3;4
3;4


Raspored za drugo kolo

TK ROVINJ BUNARINA
TK NOVIGRAD TVD KOPER
TK PEĆINE ARENATURIST
TK OPATIJA TK LIŽNJAN
TK BUJE TK KVARNER
TK GORICA BAGUERI TK UMAG
TK BANJOLE TK PAZIN
Tenis klub Kvarner
Tenis klub KvarnerSkraćeni naziv kluba: TK Kvarner
  • Adresa: Ede Jardasa 27 a, 51000 Rijeka
  • Tel: 051/ 621-601
  • Fax: 051/ 621-444
  • E-mail: info@tkk.hr

Najava događanja

prosinac 2018
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novosti