Otvoreno prvenstvo Rijeke za djevojčice i dječake do 12 godina

RIJEKA, 21. - 24. OŽUJKA 2015.

MJESTO Tenis centar KVARNER (Marčeljeva Draga), Ede Jardasa 27 A, Rijeka
KATEGORIJE dječaci - pojedinačno, parovi
djevojčice - pojedinačno, parovi
PRAVO NASTUPA registrirani igrači rođeni 2003. i mlađi
PRIJAVE: PRIJAVNINA:

120 kuna
ili na adresu kluba, najkasnije do četvrtka, 19.03.2015. . u 15,00 sati

ROUND ROBIN KVALIFIKACIJE:

  • dječaci: subota, 19.03.2015. od 8,30 do 9,00 sati
  • djevojčice: subota, 21.03.2015. od 10,30 do 11,00 sati

Napomena: Kvalifikacije su ograničene na 64 natjecatelja. Informacije o kvalifikacijama mogu se dobiti 19.03.2015. poslije 16 sati i 20.03.2015. na tel. 051-621-601 ili 099-2114842.

LOPTE: BABOLAT FRENCH OPEN ALL COURT

NAGRADE: finalisti u svim kategorijama biti će nagrađeni sportskim nagradama

SMJEŠTAJ: Villa Mira, tel. (051) 224-308, pansion Pernjak (051)622-069, apartmani Jušić tel. 091-277-3060

Liste prijavljenih igračica i igrača

Prijavljene igračice - djevojčice do 12 god.

Redni
Broj
Igračica Naziv kluba Rang lista
1 HUNČAK Kornelia Kastav 2
2 HUNČAK Daniela Kastav 6
3 BEUSAN Andrea Dubrovnik 8
4 ĆIRIĆ-BAGARIĆ Lucija Dubrovnik 9
5 HUNČAK Renata Kastav 10
6 BIONDIĆ Matea Opatija 14
7 STANIĆ Maja Kastav 15
8 BENKOVIĆ Marija Olimpija Osijek 1984 17
9 JOVČIĆ Nevena Olimpija Osijek 1984 22
10 GRULOVIĆ Lara Medveščak 23
11 DUNDOVIĆ Nika Kvarner 26
12 ŽIVKOVIĆ Laura Vulpes 29
13 BROZINA Stefany Kastav 38
14 ZLATKOV Zoe Tia Top Spin 42
15 LUI Marta Medveščak 44
16 KUSS Angelina Top Spin 47
17 MARNIKA Angela Zadar 08 50
18 VUKIĆ Nikolina Dubrovnik 55
19 HABDIJA ŠUMAK Liv Zagi 67
20 KAURIĆ Niki Zagi 70
21 LUX Maxima Terra 71
22 KORIČIĆ Lucija Olimpija Osijek 1984 80
23 VRANIĆ Nina Vulpes 80
24 MIJOVIĆ Manuela Dubrovnik 105
25 BUČKOVIĆ Matea Rukavac -
26 STEFANIĆ Lara Rukavac -
27 STUPAR Maja Rukavac -
28 MANDIĆ Karla Rukavac -
29 MARČINKO Petra Medveščak -
30 KNEŽEVIĆ Nora Medveščak -
31 ŽIGANTO Ema Opatija -
32 VLAINIĆ Tani Ponikve -
33 MILETIĆ Lana Kvarner -
34 MATKOVIĆ Eva Kvarner -
35 PERSSON Manuella Pećine -

Prijavljeni igrači - dječaci do 12 god. (21.-24.03.2015.)

Redni
Broj
Igrač Naziv kluba Rang lista
1 BILL Alen Pro 2000 2
2 MITROVIĆ Fran Ponikve 3
3 ANIŠIĆ Stjepan HTK Zagreb 5
4 POLJIČAK Mili Pomak 7
5 BAŠKOVIĆ Roko Kvarner 8
6 MIKRUT Luka Split 9
7 ŠODAN Ivan Brela 11
8 BIONDIĆ Dorijan Kastav 15
9 BORSE Bartol Chromos 16
10 OŠTRO Tin Mladost 18
11 SUBOTIĆ Leon Kvarner 21
12 ARTNAK Bor SLO 22
13 VUKADIN Noa Vulpes 30
14 ERCEGOVIĆ Ante Petar Lošinj-Jadranka 32
15 VIDOVIĆ Luka Varteks 33
16 BALIĆ Bruno Olimpija Osijek 1984 37
17 BOBAN Viktor Medveščak 38
18 JANČIĆ Daniel San spin 40
19 ŠKREB Daniel Vulpes 41
20 FEREGA Filip Iteam 51
21 DJOKIĆ Stefan Bale 55
22 BLAŽEVIĆ Jurica Purger 63
23 PLOSNIĆ Luka Stobreč 65
24 PRODAN Niko Novigrad 67
25 PRISKIĆ Ian Rukavac 72
26 ALLEN A. Walker Stobreč 75
27 DRAŽIĆ David Ogulin 79
28 VUCELIĆ Arian Opatija 80
29 BOBOK Josip Ivan Merz 84
30 OLIYNYKOV Nazar Pro 2000 84
31 KLJAJIĆ Noa Vulpes 94
32 NEVIDAL Lovro Vulpes 98
33 MARIĆ Vid Top Spin 107
34 ĐEREK Nikola Medveščak 108
35 JUSTIĆ Vid Purger 113
36 JELUŠIĆ Noah Rukavac -
37 LOZANČIĆ Leonard Smrikve -
38 LUKAČ Patrik Tenis Team -
39 TURK Lars Tenis Team -
40 PETROV Aleksandar Tenis Team -
41 KINKELA Frane Rukavac -
42 MATONIČKIN Josip Vid Top Spin -
43 STEPANIĆ Bartol Iteam -
44 BARIĆ Antonio Bale -
45 SOLDATIĆ Leon Kastav -
46 ČALIĆ Borna Kastav -
47 IVKIĆ Emanuel Kastav -
48 BANIČEVIĆ Marko Dubrovnik -
49 TE Andrej Smrikve -
50 MARTINEZ Niko Kvarner -
Tenis klub Kvarner
Tenis klub KvarnerSkraćeni naziv kluba: TK Kvarner
  • Adresa: Ede Jardasa 27 a, 51000 Rijeka
  • Tel: 051/ 621-601
  • Fax: 051/ 621-444
  • E-mail: info@tkk.hr

Najava događanja

siječanj 2020
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novosti