Izvještaj za turnire u 2012 godini

MEĐUNARODNI POJEDINAČNI REZULTATI - Juniori/ke do 18 godina
Kraljević Filip - TK Kvarner ITF Epetion Cup, Stobreč - finale
ITF Epetion Cup, Stobreč - finale, parovi
ITF Grawe Cup, Veli Lošinj - 1/2 finale
ITF Podgorica Open, Podgorica, Crna Gora - 1/2 final
ITF Pančevo International, Pančevo, Srbija - 1/4 finale
ITF 17th Slovenian Junior Open, Domžale, Slovenija - pobjednik, parovi
ITF Montenegro Open, Nikšić, Crna Gora, 1/2 finale, parovi
Robert Đula - TK Kvarner ITF India Junior 1, Chandigarh, Indija - 1/4 finale
ITF India Junior 2, New Delhi, Indija - finale, parovi
ITF Gujrat Nre Coke Juniors, Kalkuta, Indija - 1/4 finale
ITF 36th Sibiu -Medias Junior Open. Medias, Rumunjska - 1/4 finale
ITF 17th Slovenian Junior Open, Domžale, Slovenija - pobjednik, parovi
ITF Epitok -Abris Cup, Budapest, Mađarska, 1/2 finale, parovi
TURNIRI NA DRŽAVNOJ RAZINI - Juniori/ke do 18 godina
Robert Đula - TK Kvarner Prvenstvo Hrvatske do 18 godina, Čakovec - 1/4 finale
Noa Poklepović - TK Kvarner Dvoransko OP Ponikva, Zagreb - 1/2 finale
Dvoransko OP Ogulina, Ogulin - 1/2 finale
TURNIRI NA DRŽAVNOJ RAZINI - Juniori/ke do 16 godina
Noa Poklepović - TK Kvarner Prvenstvo Hrvatske do 16 godina, Đakovo, finale, parovi
OP Varaždina, Varaždin, finale
Ema Barković - TK Kvarner OP Karlovca, Karlovac - pobjednica
OP Ponikva, Zagreb - pobjednica
OP Ponikva, Zagreb - pobjednica, parovi
TURNIRI NA DRŽAVNOJ RAZINI - Dječaci/djevojčice do 12 godina
Stjepan Balen - TK Kvarner OP Ogulina, Ogulin - finale
OP Lošinja, Mali Lošinj - pobjednik
OP Rukavca, Matulji, 1/2 finale
OP Ponikva, Zagreb - 1/2 finale
Tin Dizdarević - TK Kvarner Dvoransko OP Ogulina, Ogulin - pobjednik
OP Ponikva, Zagreb - pobjednik
OP Prečko, Zagreb - 1/2 finale
OP Opatije, Opatija - pobjednik, parovi
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - SENIORI ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - SENIORI PAROVI
1. Filip Kraljević - TK Kvarner
2. Ivor Eržišnik - TK Opatija
3-4. Noa Poklepović - TK Kvarner
Miren Zaverski - TK Kvarner
1. Filip Kraljević - TK Kvarner i Luka Žunič - TK Kvarner
2. Ivor Eržišnik - TK Opatija i Goran Popović - TK Opatija
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - SENIORKE ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - SENIORKE PAROVI
1. Alesia Bučković - TK Rukavac
2. Karla Jelena Vujičić - TK Rukavac
3-4. Lana Šukunda - TK Kvarner
Lucia Žagar - TK Opatija
1. Alesia Bučković - TK Rukavac i Karla Jelena Vujičić - TK Rukavac
2. Lana Šukunda - TK Kvarner i Mirta Uljar - TK Kvarner
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - JUNIORKE DO 18 GODINA
1. Alesia Bučković - TK Rukavac
2. Ema Barković - TK Kvarner
3-4. Lucia Žagar - TK Opatija
Sofija Vagaja - TK Opatija
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - JUNIORI DO 16 GODINA ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - JUNIORI DO 16 GODINA PAROVI
1. Ivan Fazlić - TK Kvarner
2. Noa Poklepović - TK Kvarner
3-4. Marko Boltužić - TK Opatija
Filip Šepić - TK Kvarner
1. Marko Boltužić - TK Opatija i Dominik Horvat - TK Wimbledon
2. Filip Šepić - TK Kvarner i Dino Bonetta - TK Pećine
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - JUNIORKE DO 16 GODINA ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - JUNIORKE DO 16 GODINA PAROVI
1. Ema Barković - TK Kvarner
2. Alesia Bučković - TK Rukavac
3-4. Sofija Vagaja - TK Opatija
Lana Šukunda - TK Kvarner
1. Ema Barković - TK Kvarner i Alesia Bučković - TK Rukavac
2. Lana Šukunda - TK Kvarner i Mirta Uljar - TK Kvarner
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - DJEČACI DO 14 GODINA ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - DJEČACI DO 14 GODINA PAROVI
1. Andrej Omeragić - TK Opatija
2. Filip Šepić - TK Kvarner
3-4. Dominik Horvat - TK Wimbledon
Dino Bonetta - TK Pećine
1. Dominik Horvat - TK Wimbledon i Saša Piljić - TK Wimbledon
2. Omeragić - TK Opatija i Filip Šepić - TK Kvarner
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - DJEVOJČICE DO 14 GODINA ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - DJEVOJČICE DO 14 GODINA PAROVI
1. Alesia Bučković - TK Rukavac
2. Lucia Žagar - TK Opatija
3-4. Karla Redić - TK Pećine
Laura Vukić - TK Rukavac
1. Alesia Bučković - TK Rukavac i Lucia Žagar - TK Opatija
2. Laura Vukić - TK Rukavac i Matea Mihaljević - TK Kvarner
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - DJEČACI DO 12 GODINA ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - DJEČACI DO 12 GODINA PAROVI
1. Stjepan Balen - TK Kvarner
2. Veron Medić - TK Pećine
3-4. Marin Marcan - TK Pećine
Luka Rodić - TK Kvarner
1. Stjepan Balen - TK Kvarner i Tin Dizdarević - TK Kvarner
2. Marin Marcan - TK Pećine i Veron Medić - TK Pećine
ŽUPANIJSKA PRVENSTVA - DJEVOJČICE DO 12 GODINA
1. Polina Akimova - TK Rukavac
2. Sara Jurdana - TK Rukavac
3-4. Kornelia Hunčak - TK Kastav
Nea Bagarić - TK Rukavac
Teniski klub Kvarner
Teniski klub Kvarner :;
  • Adresa:Ede Jardasa 27 a, 51000 Rijeka
  • Tel:051/ 621-601
  • Fax:051/ 621-644
  • E-mail: info@tkk.hr

Najava događanja

siječanj 2020
M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novosti