Izvještaji za turnire u 2011 godini


Vrsta turnira

Kvarner Open T.E. – do 16 god.

Datum održavanja

02. – 10. 04. 2011.

Broj učesnika (prema kosturu)

107  M + 80 Ž = 187

1. mjesto – juniori

SCOTTO DI UCIO M. (ITA)

2. mjesto – juniori 

ĐULA ROBERT (CRO)

3. mjesto – juniori

MARANGONI M. (ITA)

3. mjesto – juniori

DIVKOVIĆ I. (HR)

1. mjesto – juniorke

KONJUH ANA (CRO)

2. mjesto – juniorke 

ZAGORAC E. (SLO)

3. mjesto – juniorke

GERLACH K. (GER)

3. mjesto – juniorke

ČUK PIA (SLO)

1. mjesto – juniori – parovi

CIORCILA (ROU)- TEKAVEC (SLO)

2. mjesto – juniori  - parovi

ĐULA (CRO) – KRALJEVIĆ (CRO)

1. mjesto – juniorke – parovi

FETT (CRO) – MUMINOVIĆ (BIH)

2. mjesto – juniorke  - parovi

JANDRIĆ (CRO9 – KONJUH (CRO)


Vrsta turnira

O.P. Rijeke – do 12 god.

Datum održavanja

26. – 30. 03. 2011.

Broj učesnika (prema kosturu)

37  M + 16 Ž = 53

Broj uplata

48

1. mjesto – dječaci

OMERAGIĆ ANDRJ (OPA)

2. mjesto – dječaci

ĆILIĆ-KRALJEVIĆ BORNA (VK)

3. mjesto – dječaci

PRIMORAC MATEJ VINKO (OG)

3. mjesto – dječaci

KRANIĆ KARLO (SLV)

1. mjesto – djevojčice

BOKULIĆ MARTINA (OG)

2. mjesto – djevojčice  

ALBREHT NIKA (SLO)

3. mjesto – djevojčice

BOLOTIN LUCIJA (DU)

3. mjesto – djevojčice

CVETKOVIĆ TINA (SLO)

1. mjesto – dječaci – parovi

OMERAGIĆ – PRIMORAC

2. mjesto – dječaci - parovi

ĆILIĆ-KRALJEVIĆ – JURIĆ

1. mjesto – djevojčice – parovi

ALBREHT  – CVETKOVIĆ

2. mjesto – djevojčice – parovi

BOKULIĆ – BOLOTIN


Vrsta turnira

ALPE ADRIA KVARNER CUP - VETERANI

Datum održavanja

07. – 08. 05. 2011.

Broj učesnika (prema kosturu)

63

1. mjesto (M 35+)

ĆUK SINIŠA

2. mjesto (M 35+)

MARGAN HRVOJE

1. mjesto (M 40+)

IVIĆ SINIŠA

2. mjesto (M 40+)

SKORNIŠEK ALEN

1. mjesto (M 45+)

JERBIĆ IVUICA

2. mjesto (M 45+)

POKLEPOVIĆ PERICA

1. mjesto (M 50+)

HOPPE ZDENKO

2. mjesto (M 55+)

PUHARIĆ RENE

1. mjesto (M 55+)

VUKOJA BORO

2. mjesto (M 55+)

DUMIČIĆ DAVOR

1. mjesto (M 60+)

MILETIĆ BRUNO

2. mjesto (M 60+)

BERTOS ALDINO

1. mjesto (M 65+)

MAROHNIĆ PREDRAG

2. mjesto (M 65+)

LEITNER ZLATKO

1. mjesto (M 75+)

ŽIVKOVIĆ DAMIR

2. mjesto (M 75+)

VUK BRANKO

1. mjesto (DAME)

KUSANOVIĆ MARA

2. mjesto (D AME)

JELIĆ MARIJANA

1. mjesto - PAROVI

DORČIĆ – FLEGO I.

2. mjesto - PAROVI

ĆUK - GUDELJ

1. mjesto - UTJEŠNO

DORČIĆ IGOR

2. mjesto - UTJEŠNO

GRČIĆ MIRO



 

Najava događanja

listopad 2020
M T W T F S S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novosti