Izvještaj za turnire u 2008 godini.

PRVENSTVO PGŽ - seniori
Vrsta turnira Prvenstvo PGŽ - seniori
Datum održavanja 08.-09-11.2008.
Broj učesnika 14
1.mjesto - seniori STAKNE MATEJ (RAB)
2.mjesto - seniori POCRNIĆ VANJA (KVA)
3.mjesto - seniori NEGRIĆ KLAUDIO (RI)
3.mjesto - seniori ERŽIŠNIK IVOR (OPA)
1.mjesto - seniori - parovi PILEPIĆ-ŽUNIĆ
2.mjesto - seniori - parovi NEGRIĆ-POCRNIĆ
PRVENSTVO HRVATSKE - do 12 godina
Vrsta turnira Prvenstvo Hrvatske do 12 godina
Datum održavanja 24.-29.05.2008
Broj učesnika 102
1.mjesto(M) ĆORIĆ BORNA (ST)
2.mjesto(M) BILJEŠKO DOMAGOJ (HRJ)
3./4.mjesto(M) SERDARUŠIĆ NINO (TT)
3./4.mjesto(M) POPOVIĆ ORLANDO (ZG)
1.mjesto(Ž) PRIMORAC IVA (MET)
2.mjesto(Ž) FETT JANA (ZGI)
3./4.mjesto(Ž) JANDRIĆ TEA (HRJ)
3./4.mjesto(Ž) BAČIĆ BARBARA (ST)
1.mjesto(PM) KRALJEVIĆ-SERDARUŠIĆ
2.mjesto(PM) ĆORIĆ-NINČEVIĆ
1.mjesto(PŽ) FETT-JANDRIĆ
2.mjesto(PŽ) BEBIĆ-BOGADI
O.P.RIJEKE - do 16 godina
Vrsta turnira O.P.Rijeke - do 16 godina
Datum održavanja 27.-29.09.2008
Broj učesnika 36
1.mjesto - juniori MELŠA MORIS (HRJ)
2.mjesto - juniori KRŽIĆ KLAS (OPA)
3.mjesto - juniori ČURČIJA LOVRO (KA)
3.mjesto - juniori DUPOR JAN (PON)
1.mjesto - juniorke ĆOSOVIĆ ANA (MLD)
2.mjesto - juniorke FERJANIĆ MELITA (SAM)
3.mjesto - juniorke PAŠKVAN ANA (PEĆ)
3.mjesto - juniorke POPIĆ ILLONA (KVA)
1.mjesto - juniori-parovi KRŽIĆ-MUNĐA
2.mjesto - juniori-parovi KNEŽEVIĆ-TOMLJANOVIĆ
1.mjesto - juniorke-parovi GAJER-FERJANIĆ
2.mjesto - juniorke-parovi ĆOSOVIĆ-POPIĆ
O.P.RIJEKE - do 14 godina
Vrsta turnira O.P.Rijeke - do 14 godina
Datum održavanja 29.-31.03.2008
Broj učesnika 43
1.mjesto - dječaci DRAGANJA TOMISLAV (ST)
2.mjesto - dječaci SRDANOVIĆ MATE (ST)
3.mjesto - dječaci ŠIŠKO STJEPAN (POM)
3.mjesto - dječaci MIOČIĆ FRANKO (POM)
1.mjesto - djevojčice BRGIĆ SILVIA (LIŽ)
2.mjesto - djevojčice PAVLINIĆ DORA (VIC)
3.mjesto - djevojčice GOLUBIĆ LAURA (MKS)
3.mjesto - djevojčice LIPOVAC LARA (PEĆ)
1.mjesto - dječaci-parovi ĐULA-KRALJEVIĆ
2.mjesto - dječaci-parovi DRAGANJA-POCRNJIĆ
1.mjesto - djevojčice-parovi GAJER-FERJANIĆ
2.mjesto - djevojčice-parovi ĆOSOVIĆ-POPIĆ
O.P.RIJEKE - do 12 godina
Vrsta turnira O.P.Rijeke - do 12 godina
Datum održavanja 14.-17.06.2008.
Broj učesnika 22
1.mjesto - dječaci KRALJEVIĆ FILIP (KVA)
2.mjesto - dječaci SECCARECCIA ANTONIO (OPA)
3.mjesto - dječaci FAZLIĆ IVAN (KVA)
3.mjesto - dječaci SELAK MATIJA (PRO)
1.mjesto - djevojčice VERŠIĆ JULIJANA (PRO)
2.mjesto - djevojčice BAUMGARTEN MIA (LŠJ)
3.mjesto - djevojčice BABIĆ IVANA (ORA)
3.mjesto - djevojčice SLAVICA LANA (ORA)
1.mjesto - dječaci-parovi FAZLIĆ-KRALJEVIĆ
2.mjesto - dječaci-parovi ANTIĆ-POPIĆ
1.mjesto - djevojčice-parovi GAJER-FERJANIĆ
2.mjesto - djevojčice-parovi ĆOSOVIĆ-POPIĆ
CIKLUS PGŽ I ISTARSKE ŽUPANIJE - TURNIR KVARNER
Vrsta turnira Ciklus PGŽ i Ist.Žup.-turnir KVARNER
Datum održavanja 29.-30.06.2008
Broj učesnika 21
1.mjesto - dječaci SELAK MATIJA(PRO)
2.mjesto - dječaci ŠIMONOVIĆ TONI(PRO)
3.mjesto - dječaci PETREŠIĆ LUKA(TT)
3.mjesto - dječaci OMERAGIĆ ANDREJ(OPA)
1.mjesto - djevojčice POROPAT LORIJANA(PRO)
2.mjesto - djevojčice RUŽIĆ MATEJA(KVA)
3.mjesto - djevojčice JURIĆ PAULA(RAB)
3.mjesto - djevojčice JAPUNĐA TENA(SNY)
PRVENSTVO KLUBA 2008
Vrsta turnira Prvenstvo Kluba 2008
Datum održavanja 18.10.- 2008
Broj učesnika 60
1.mjesto - seniori POCRNIĆ VANJA
2.mjesto - seniori ĆUK SINIŠA
3.mjesto - seniori JARDAS MLADEN
3.mjesto - seniori GUDELJ IVAN
1.mjesto - veterani 35+ IVIĆ SINIŠA
2.mjesto - veterani 35+ GUDELJ ZORAN
3.mjesto - veterani 35+ KRALJEVIĆ ZORAN
3.mjesto - veterani 35+ BERTOS ALDINO
1.mjesto-dječaci do 12 god. FAZLIĆ IVAN
2.mjesto-dječaci do 12 god. ANTIĆ FRANKO
1.mjesto-djevojčice do 12 god.  
2.mjesto-djevojčice do 12 god.  
1.mjesto-juniori do 16 god.  
2.mjesto-juniori do 16 god.  
1.mjesto-juniorke do 16 god.  
2.mjesto-juniorke do 16 god.  
1.mjesto-parovi(M) CEROVIĆ-IVIĆ
2.mjesto-parovi(M) ĆUK-VRCELJ
ALPE ADRIA KVARNER CUP
Vrsta turnira Alpe Adria Kvarner Cup
Datum održavanja 26.-27.04.2008.
Broj učesnika 56
1.mjesto (M 35+i 40+) TANGER KRISTIJAN
2.mjesto (M 35+i 40+) PERANIĆ LEONARDO
1.mjesto (M 45+) RONČEVIĆ RAJKO
2.mjesto (M 45+) GUDELJ ZORAN
1.mjesto (M 55+) VUKOJA BORO
2.mjesto (M 55+) RAFAJAC DRAGO
1.mjesto (M 60+) MAROHNIĆ PREDRAG
2.mjesto (M 60+) MIRIĆ PETAR
1.mjesto (D 40+) ŠUTALO VEDRANA
2.mjesto (D 40+) KUSANOVIĆ MARIJA
1.mjesto-utješno MEŠIN MARKO
2.mjesto-utješno  
1.mjesto-parovi (90+) DORČIĆ-PUHARIĆ
2.mjesto-parovi (90+) GUDELJ-IVIĆ
1.mjesto-parovi (105+)  
2.mjesto-parovi (105+)  

Najava događanja

rujan 2020
M T W T F S S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novosti