Izvještaj za turnire u 2010 godini.

OTVORENO PRVENSTVO RIJEKE - do 12 god.
Vrsta turnira O.P.Rijeke - do 12 godina
Datum održavanja 13.-16.03.2010
Broj učesnika 46
1.mjesto-dječaci GOJO BORNA(ST)
2.mjesto-dječaci PARO RENZO(ST)
3.mjesto-dječaci SAVIN ROKO(LOR)
3.mjesto-dječaci SELAK MATIJA(PRO)
1.mjesto-djevojčice ŠTIMAC DEA(ST)
2.mjesto-djevojčice ŠUNJIĆ NELI(ST)
3.mjesto-djevojčice POROPAT LORIJANA(PRO)
3.mjesto-djevojčice ŽAGAR LUCIA(OPA)
1.mjesto-dječaci-parovi PARO-SELAK
2.mjesto-dječaci-parovi RAMOVIĆ-SINOVČIĆ
1.mjesto-djevojčice-parovi ŠTIMAC-ŠUNJIĆ
2.mjesto-djevojčice-parovi POROPAT-ŽAGAR
OTVORENO PRVENSTVO PGŽ - do 8. i 10. god.
Vrsta turnira O.P.PGŽ do 8. i 10. g.
Datum održavanja 12.06.2010.
Broj učesnika 37
1.mjesto-dječaci 10 g. KALENDER ADMIN(TT)
2.mjesto-dječaci 10 g. BALEN STJEPAN(KVA)
3.mjesto-dječaci 10 g. MARCAN MARIN(PEĆ)
3.mjesto-dječaci 10 g. DRAVINEC DAVID(PRO)
1.mjesto-djevojčice CRNKOVIĆ SARA(PRO)
2.mjesto-djevojčice BAGARIĆ NEA(RUK)
3.mjesto-djevojčice DUGANČIĆ MARA(PRO)
3.mjesto-djevojčice JURDANA SARA(RUK)
ALPE ADRIA KVARNER CUP 2010
Vrsta turnira Alpe Adria Kvarner Cup
Datum održavanja 24.-25.04.2010.
Broj učesnika 67
1.mjesto (M35+) MORGAN HRVOJE(PEĆINE)
2.mjesto (M35+) ČOHAR VLADIMIR(PEĆINE)
1.mjesto (M40+) STOJKO MILAN(F.PUNČEC)
2.mjesto (M40+) ŠANIĆ ALEKSANDAR(RAB)
1.mjesto (M50+) HOPPE ZDENKO(KARLOVAC)
2.mjesto (M50+) GUDELJ ZORAN(KVARNER)
1.mjesto (M55+) VUKOJA BORO(PONIKVE)
2.mjesto (M55+) ĆURČIĆ ŽELJKO(KVARNER)
1.mjesto (M60+) KOSJEK MAKS(PEĆINE)
2.mjesto (M60+) KOSJEK TIHOMIR(KVARNER)
1.mjesto (M65+) KUGLER TEO(PEĆINE)
2.mjesto (M65+) BICK STANISLAV(TREŠNJEVKA)
1.mjesto (M70+) NOVAK DAMIR(DINAMO)
2.mjesto (M70+) DEKOVIĆ VINKO(KVARNER)
2.mjesto (M70+) KUSANOVIĆ MARIJA(OPATIJA)
2.mjesto-dame JELIĆ MARIJANA(PRINCE)
O.P. RIJEKE do 14 godina
Vrsta turnira O.P.Rijeke-do 14 god.
Datum održavanja 25.-28.06.2010.
Broj učesnika 64
1.mjesto-dječaci LOVAKOVIĆ JOSIP(PONIKVE)
2.mjesto-dječaci MIHALJEVIĆ PERO(DUBRAVE)
3.mjesto-dječaci SAMARDŽIJA DAVID(ITEAM)
3.mjesto-dječaci LOZIĆ KARLO(ZAGI)
1.mjesto-djevojčice ŠUNJIĆ MARGITA(SPLIT)
2.mjesto-djevojčice JURAŠIĆ MIA(OGULIN)
3.mjesto-djevojčice ŠILJIĆ MIRIAM(ITEAM)
3.mjesto-djevojčice SLAVICA LANA (KARLOVAC)
1.mjesto-dječaci-parovi FAZLIĆ-KRALJEVIĆ(KVARNER)
2.mjesto-dječaci-parovi LOZIĆ(ZAGI)-MIHALJEVIĆ(DU)
1.mjesto-djevojčice-parovi  
2.mjesto-djevojčice-parovi  

Najava događanja

siječanj 2020
M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novosti