TKKvarner-tereni TKKvarner-clanovi TKKvarner-ETA

Otvoreno prvenstvo Rijeke za djevojčice i dječake do 14 godina

RIJEKA, 28. LIPNJA – 01. SRPNJA 2014.

MJESTO Tenis centar KVARNER (Marčeljeva Draga), Ede Jardasa 27 A, Rijeka
KATEGORIJE dječaci - pojedinačno, parovi
djevojčice - pojedinačno, parovi
PRAVO NASTUPA registrirani igrači rođeni 2000. i mlađi
PRIJAVE: PRIJAVNINA:

120 kuna
ili na adresu kluba, najkasnije do četvrtka, 26.06.2014. . u 15,00 sati

ROUND ROBIN KVALIFIKACIJE:

  • dječaci: subota, 28.06. od 8,30 do 9,00 sati
  • djevojčice: subota, 28.06. od 11,30 do 12,00 sati

SVI NATJECATELJI IGRAJU ROUND ROBIN KVALIFIKACIJE OSIM 4 NAJBOLJE RANGIRANA I PRIJAVLJENA NATJECATELJA

koji se prijavljuju za glavni turnir u nedjelju, 29.06.2014. u 12 sati (djevojčice i dječaci), tj. ulaze direktno u glavni turnir (provjera 26.06. poslije 18 sati ili 27.06. na tel. 099-2114842

LOPTE: BABOLAT ROLAND GARROS

NAGRADE: finalisti u svim kategorijama biti će nagrađeni sportskim nagradama

Liste prijavljenih igračica i igrača
revidirano 27.06.2014.

Prijavljene igračice

Redni
Broj
Igračica Naziv kluba Rang lista
1 PTIČEK Doris Varteks 2 GL. TURNIR - NEDJELJA 12,00
2 ŠIPEK Lana Zagi 15
3 HUNČAK Kornelia Kastav 20
4 BILONIĆ Iva Olimpija Osijek 1984 21
5 SVETEC Nika Varteks 24
6 FAJ Lucija Olimpija Osijek 1984 25
7 PAVKOVIĆ Marina Resnik 35
8 HABEKOVIĆ Ita Chromos-Savica 36
9 DEDAJ Monika Uljanik 39
10 SUBOTIĆ Lea Kvarner 40
11 SENČAR Veronika Medveščak 44
12 RAKAR Lea Medveščak 49
13 BODERIŠTANAC Sara Brod 51
14 DERANJA Petra Ragusa 53
15 HUNČAK Daniela Kastav 55
16 IVANIŠEVIĆ Petra Lošinj-Jadranka 56
17 BODERIŠTANAC Matea Brod 62
18 HUNČAK Renata Kastav 67
19 BARUN Jelena Resnik 77
20 STANIĆ Maja Kastav 84
21 JOVIĆ Lucia Kastav 101
22 BIONDIĆ Matea Kvarner 107
23 CRNKOVIĆ Iva Kvarner 111
24 DUNDOVIĆ Nika Pečine 128
25 MILIČEVIĆ Renate Bale 135
26 MATIJEVIĆ Gabrijela Slavonija Žito 199
27 BARESSI Iara Vodnjan

28 GRUDEM Petra Kvarner

29 SENČAR Katarina Medveščak

30 MANDIĆ Antea Ragusa

31 SMAILA Dora Wimbledon

32 LUNEVA Anastasia RUS

33 RAKITA Anastasia RUS

34 TIKHONKO Michelle RUS

35 TURINA Margarita RUS

Prijavljeni igrači

Redni
Broj
Igrač Naziv kluba Rang lista
1 KATANEC Antun Top Spin 2 GL. TURNIR - NEDJELJA 12,00
2 DIZDAREVIĆ Tin Kvarner 15
3 MLINAR Janko Iteam 17
4 RODIĆ Luka Kvarner 18
5 BAN Ivan Karlo Ogulin 20
6 BRAJKO Ivan Đakovo 22
7 STEPANIĆ Patrik Iteam 25
8 KALENDER Admir Tenis Team 28
9 KOŠČEC Juraj Varteks 31
10 ŠARUNIĆ Anton Kastav 34  
11 ŠKOJO Luka Anton Resnik 36
12 BARUN Božo Resnik 37
13 HUNČAK Adriano Kastav 38
14 ŠIPRAKA Karlo Pro 2000 39
15 BALEN Stjepan Kvarner 40
16 SOKOLIĆ Sven Ponikve 41
17 VOLAREVIĆ Matija Pro 2000 43
18 GADŽIĆ Davor Osijek 44
19 ILIĆ Jovan Osijek 45
20 TKALEC Robert Medveščak 56
21 BILL Alen Novigrad 59
22 KRANJČEVIĆ Andro Rukavac 65
23 IVIČIĆ Đani Iteam 66
24 HRŽIĆ Adrijan Rukavac 69
25 ZOROVIĆ Dominic Kvarner 83
26 TURČINOVIĆ Marin Brod 84
27 BAGARIĆ Niko Rukavac 89
28 BAŠKOVIĆ Roko Kvarner 97
29 SUBOTIĆ Leon Kvarner 102
30 DOBROVIĆ Lovro Iteam 106
31 DESPOTOVIĆ Andrija Kvarner 108
32 ERCEGOVIĆ Ante Petar Lošinj-Jadranka 118
33 MARTINOVIĆ Mateo Kastav 124
34 JUKIĆ Leon Pro 2000 146
35 ZORICA David Kastav 154
36 JELUŠIĆ Dominik Rukavac 165
37 MEŠOVIĆ Dino Ragusa 175
38 LEGOVIĆ Fran Kvarner 177
39 DJOKIĆ Stefan Bale 201
40 GUŠĆIĆ Sandro Rab 201
41 KRAINER Niko Opatija 207
42 MARIĆ Antonio Kastav 219
43 MARCAN Marin Pećine 229
44 GRUBIĆ Nicolas Bale 230
45 GRGIĆ Paolo Uljanik 254
46 BLEGHER Gleb Canada

47 CAFFOLA Alessandro Bale

48 DI LEONARDO Matteo Bale

49
ČULE Niko
Opatija


50
DUGANDŽIĆ Paolo
Pećine







Tenis klub Kvarner
Tenis klub KvarnerSkraćeni naziv kluba: TK Kvarner
  • Adresa: Ede Jardasa 27 a, 51000 Rijeka
  • Tel: 051/ 621-601
  • Fax: 051/ 621-444
  • E-mail: info@tkk.hr

Kalendar dogadjanja

kolovoz 2014
P U S Č P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novosti